İzmir SEO

İzmir SEO ajansları yelpazesinde öne çıkan firmamız, dijital dünyadaki çevrimiçi varlığını ön planda tutmak isteyenlerin doğru tercihidir. İzmir SEO firması arayanların ilk adreslerinden biri olan firmamızda, projelerinizi geniş hedef kitlelere duyurmak için gereksinim duyduğunuz tüm hizmetler bir araya gelmiştir.

Kendinizi daha görünür kılmayı, marka bilinirliği elde etmeyi ve arama sonuçlarında yükselmeyi arzu ediyorsanız, SEO hizmetlerinden faydalanmaya ihtiyacınız var demektir.

Potansiyel hedef kitlenize web siteniz aracılığıyla ulaşım sağlarsınız. Peki onlar sizin sitenize nasıl ulaşacaklar? İşte bu sorunun cevabı SEO çalışmalarında gizlidir.

İnsanlar sizi arama sonuçlarında kolayca bulsun istiyorsanız SEO olarak tanımlanan arama motoru optimizasyonu çalışmalarını tamamlamalısınız.

Bu çalışmanın sadece belli bir bölgedeki kullanıcıları hedeflemesi hâlinde yapılan işlem, ‘bölgesel (yerel) SEO’ olarak isimlendirilir. Söz konusu alışmada spesifik olarak belirli bir bölge hedef alınır.

Ancak tabii ki bu yeterli olmaz. Sitenizi ziyaret eden kullanıcıların memnuniyetini kazanabilmeniz ve onlara aradıkları her şeyi en iyi şekilde sunabilmeniz gereklidir. Bunu ise, ‘site içi SEO’ hizmetiyle sağlayabilirsiniz.

İzmir SEO ajansı arayışının profesyonel çözüm noktası olan firmamız, projelerinizin geleceğini sağlam temeller üzerine kurar. Bütün emeklerinizin ve masraflarınızın meyvesini kısa zamanda almayı hayal ediyorsanız, planlı bir SEO çalışmasıyla bunu başarabilirsiniz.

Gelişigüzel veya yanlış uygulamalar, daha yararlı olması için abartılı olarak gerçekleştirilen SEO optimizasyonları sitenize zarar verecektir. Örneğin; anahtar kelimelerin aşırı kullanılması, çok fazla veya spam sitelerden backlink alımı bunlardan bazılarıdır. Bu ise hem maddeten, hem mânen birçok kayıp yaşamanız demektir.

İzmir SEO ajansları listesinde tercihinizi bizden yana kullanmak suretiyle kendinizi bu gibi risklerden koruyabilirsiniz. Sistemli, disiplinli, nitelikli ve güvenli hizmetimizin farkını tüm projelerinize yansıtıp rakiplerinizden daha farklı olabilirsiniz.

İnternet sitelerinizin değerine değer katacak çalışmalarımızla kısa zamanda yükselmenin keyfini yaşayabilir, geldiğiniz konumda sabit kalmak için destek hizmetimizden faydalanmaya devam edebilirsiniz.

İzmir SEO Hizmeti Nedir?

İzmir SEO hizmeti nedir? Sorusunu kısaca şöyle yanıtlayabiliriz: ‘İzmir bölgesi özelinde yapılan, lokasyon bazlı SEO faaliyetleridir.’

İzmir’deki kullanıcıların gerçekleştirdiği arama sorgularında üst sıralara yerleşmek istiyorsanız bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Meselâ; İzmir-Alsancak’ta bir kombi servisinizin bulunduğunu varsayalım. Bu durumda; ‘Alsancak Demir döküm kombi’ ve benzeri arama sorgularında sitenizin konumunu yükseltmek istiyor olabilirsiniz. İşte hedeflediğiniz anahtar kelimelerde güzel bir sıralama elde edebilmeniz için İzmir SEO firması ile çalışmanız gerekir. Bu sayede bölgesel SEO hizmeti alarak, belli bir lokasyonda bulunan kullanıcıları hedefleyebilir ve sektörel aramalarda öne çıkabilirsiniz.

İzmir SEO hizmeti nedir? Diye sorarken genel mânâda SEO hizmetini kastediyorsanız, bu sorunun yanıtı zaten bütün şehirler için aynıdır: Sitenizin arama motorlarına uygun, kullanıcı odaklı hâle getirilmesine yönelik çalışmalar bütünü SEO hizmetidir.

Siteniz Türkiye dışında başka ülkelerdeki kullanıcıları da kapsıyorsa, hitap ettiğiniz hedef kitleye uluslararası SEO ile erişebilirsiniz. Böylece yurt dışından birçok ziyaretçi kazanır, hizmet ağınızı ve müşteri portföyünüzü genişletirsiniz.

İzmir Kurumsal SEO Danışmanlığı

İzmir’de kurumsal SEO danışmanlığı çerçevesinde; hedeflerinizi gerçekleştirebilmek ve hayal ettiğiniz başarı seviyesine ulaşabilmek için izlemeniz gereken yol haritasını çıkarıyoruz.

Şöyle ki;

 • Rakipleriniz kimlerden meydana geliyor? Sizden hangi konularda daha iyiler? Sizin onlardan ne gibi eksikleriniz var? Hangi noktalarda hatalısınız?
 • Sitenizin geliştirilmeye ihtiyaç duyan yönleri hangileri?
 • Site içi SEO’da ve site dışı SEO’da yapılması gereken neler var?

İşte İzmir SEO danışmanlığı hizmetimiz size bu ve benzeri soruların cevabını ayrıntılı olarak öğrenme imkânı tanır. Sitenizin genel durumuyla ilgili kapsamlı bilgi sahibi olursunuz. Önünüzdeki fırsatları, riskleri ve tehditleri görür; adım adım neler yapabileceğinizi bilirsiniz.

Sizi alâkadar eden avantajların ve dezavantajların farkına vararak SEO konusunda daha bilinçli davranıp isabetli adımlar atabilirsiniz. Web sitenizi tehlikeye atabilecek durumlardan uzak durur; çalışmalarınızı düzene sokarak istikrarlı bir biçimde ilerlersiniz.

Özetle İzmir SEO danışmanlık hizmeti size, sitenizi üst seviyelere taşımak için gereken rehberliği sunar. Bütün on-page ve off-page SEO işlemleri faaliyet yelpazemize dâhildir.

Örneğin; ürün, kategori ve içerik yönetimi, sayfa hızı, resim optimizasyonu gibi teknik gereklilikler bunlardan bazılarıdır. Organik tanıtım çalışmalarından sosyal medya faaliyetlerine kadar her şey bu hizmetin muhtevasında yer alır.

İzmir Bölgesel SEO Neden Önemli?

İzmir bölgesel SEO neden önemli? Diye fazla düşünmenize gerek yoktur. Zira İzmir gibi büyük ve kalabalık bir şehirde rekabetin ne kadar yoğun olduğu âşikârdır. Böyle bir yerde sektörünüzün ilk tercihlerinden biri olmanız kolay değildir.

Hemen hemen tüm sektörlerde kıyasıya mücadelenin söz konusu olduğu İzmir, hizmet ve firma çeşitliliği yönünden çok zengindir. Hâl böyleyken, rakipleriniz arasından kolaylıkla sıyrılabilmek için desteğe ihtiyacınız olduğu şüphesizdir.

İnsanlar, önlerinde bu kadar çok seçenek varken nasıl olup da sizi bulsun ve neden sizi seçsin? İşte bunun cevabını İzmir yerel SEO hizmeti verir.

Hedef kitlenizi alternatifler içinde kaybolmaktan korumak, kendinizi onlara tanıtıp işinize yönlendirmek için bölgesel SEO hizmetine başvurmalısınız.

Örneğin; ‘İzmir nakliyat firması’ şeklinde arama yaptığınız zaman sizi binlerce sonuç karşılar. Fakat pek çok kullanıcı için bunların yalnızca ilk sayfada çıkanları önemlidir.

Çünkü birçok insan aramalarını yalnızca ilk sayfayla sınırlandırdığı için diğer sayfalara bakma gereği duymaz. Siteniz iyi bir sıralama alarak ilk sayfaya gelemediyse, ne yazık ki hedef kitlenize ulaşmanız zor olacaktır.

İzmir SEO ajansı ile çalışmak sizi bu dertten kurtarır. Siteniz göz önünde olur. İnternetin –deyim yerindeyse- tozlu sayfalarına mahkum olmaktan korunur ve rakipleriniz içinde yıldızınızın parlamasını sağlayabilirsiniz.

İzmir SEO Uzmanı Görevleri Nelerdir?

İzmir SEO uzmanı görevleri; sitenizi tamamen kullanıcılar ve arama motorları için düzenleyip geliştirmek şeklinde özetlenebilir.

 • Bu kapsamda; Site içi SEO çalışmalarıyla siteniz fonksiyonel ve tasarımsal bakımdan mükemmelleştirilir.
 • Site dışı SEO çalışmalarıyla da web sitenizin arama motorları nezdinde itibar, prestij ve güven kazanmasını sağlar. Böylece arama motorları sayfalarınıza değer verir, içeriklerinizi diğerlerinin önüne geçirir.

Buna göre İzmir SEO uzmanının görevleri şöyle sıralanabilir:

 • Rakiplerinizin ve sitenizin detaylı analiz edilmesi,
 • Mevcut tasarımı, kategorileri, sayfaları, içerikleri SEO uyumlu hâle getirme,
 • Yeni SEO uyumlu içerikler hazırlama,
 • Link inşası ve kırık linklerin giderilmesi,
 • Sıralama kaybı, hit düşüşü, index problemleri, yavaş site hızı gibi problemlerin tespiti, çözüme kavuşturulması,
 • Anti-SEO saldırılarına yönelik etkili önlemler alınması,
 • Yapılan tüm çalışmaları ölçümleyerek en ince ayrıntısına kadar raporlamak, gerekliyse yeni stratejiler geliştirmek ve uygulamak,
 • Site dışı SEO çalışmalarında; backlink , tanıtım yazısı, paravan blog gibi çalışmalar yapmak.

İzmir SEO Ajansı Fiyatları 2022

İzmir SEO ajansı fiyatları her projeye göre değiştiği için net bir ücretlendirme politikasından bahsedemeyiz. Zira bunu, beklentileriniz ve yapılacak işlemler belirleyecektir.

Çalışma detaylarını kesinleştirmeden direkt fiyat bildirenlerden uzak durmanız önerilir.

İzmir SEO ajansı fiyat, çalışma süresi ve içeriği ile ilgili daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Diğer yandan referanslarımıza göz atabilir, hangi projelerde nasıl bir başarı yakaladığımızı görerek ajansımızın kalitesinden emin olabilirsiniz.

Web sitenizi lâyık olduğu konuma taşımak istiyorsanız, İzmir SEO için bizimle tanışmanızın şimdi tam sırası!

2
e
A
0
P
#
#
L
w
2
W
#
#
R
W
#
#
L
W
#
#
L