İstanbul SEO

İstanbul SEO yani arama motoru optimizasyonu, en önemli dijital pazarlama kanallarından birini ifade eder. SEO hizmeti için iki ana yaklaşım vardır. Bunlar site içi SEO ve site dışı SEO hizmeti olarak karşımıza çıkmaktadır. SEO, görünürlük sağlamak ve internet trafiğini yöneten arama motorlarında öne çıkmak için çeşitli ayarlamalar gerektirir.

SEO Nedir?

Dijital pazarlama teknikleri arasında önemli bir yere sahip olan SEO, bir web sitesinin arama motorlarındaki konumunu iyileştirmek, ziyaretçilere benzersiz bir deneyim yaşatmak ve siteye gelen organik trafiği hem nitelik hem de nicelik olarak artırmak için teknik ve stratejik bir bütündür. Dijital pazarlamada kullanılan bir terimdir. SEO’nun Tanımlanması Bir web sitesinin arama motoru sonuçlarındaki performansını iyileştirmek ve ziyaretçi trafiğini artırmak için hedeflenen kelimeler ve anahtar kelime grupları ile yapılan ölçümler, konuya verilen en genel yanıttır.

İnternetin hayatımıza girmesinden önce, SEO çalışmalarının sahada eğitim almış kim olursa olsun herkes tarafından yapıldığına inanılıyordu. Bir web sitesinin arama motoru sıralamasını yükseltmek için fazla çaba sarf etmeden, sitenin kalitesini, güvenliğini ve kullanıcılara faydasını hesaba katmadan yapılan SEO kisvesi altında yapılan çalışmalar her zaman kötü sonuçlar verir. Kullanıcıların, ziyaret ettikleri web sitelerinde aradıkları bilgiyi bulamamaları, yalnızca arama motorlarında üst sıralarda yer almak için düşük kaliteli içeriklerin oluşturulması veya kötü niyetli web sitelerinin ortaya çıkması gibi kötü bir deneyim yaşamalarına neden olan durumlar hiçbir zaman hoş karşılanmaz.

Arama motoru algoritmalarının gelişmesi, internet erişimi için mobil cihazların kullanımının artması, her sektörde dijital rekabetin artması ve kullanıcıya fayda sağlama konsepti ile SEO çalışmaları günümüzde önemli bir değişim yaşamıştır. Öyle ki, arama motorlarında listelenmek ve yükselmek için artık kurallara göre oynamak ve web sitesi kullanıcılarına değer sağlamak hayati önem taşıyor. Arama motoru sonuç sayfalarında (SERP) kişisel web sitenizin veya şirketinizin online varlığını iyileştirebilir, dijital pazarlama stratejileri konusunda bilgili ve bu stratejileri uygulayabilecek bir SEO ajansı ile çalışarak rekabet edebilirsiniz. Ayrıca deneyimli SEO ajanslarından uzman yardımı alarak fazlasıyla başarılı olabilirsiniz.

Neden Daha Yüksek Bir Arama Motoru Sıralamasına Sahip Olmak Önemlidir?

Ürün, hizmet ve marka kimliğinizle rakiplerinizden farklılaşmak ve bugün pazarda daha iyi bir yer edinebilmek için iyi tanımlanmış hedefleri olan bir dijital pazarlama stratejisine ihtiyacınız vardır. Arama motoru optimizasyonu (SEO), şirketinizin online varlığını destekleyen dijital pazarlama öğeleri arasında tartışmasız en büyük öneme sahiptir. Web sitenizde yapacağınız veya yaptıracağınız arama motoru optimizasyonu sayesinde, marka bilinirliğini ve online görünürlüğü artırabilir, SERP’lerdeki konumunuzu yükseltebilirsiniz. Bu, web sitenize daha doğal trafik ve şirketiniz için daha fazla müşteri çekeceğiniz anlamına gelir. İşletmenizin değerini artırmak ve finansal hedeflerinize daha da yaklaşmak için bu verimli dijital pazarlama stratejisini kullanabilirsiniz.

Site içi SEO Nedir?

Web siteleri, modern ve aktif olmaları durumunda arama motoru sıralama faktörlerine göre çalışmalıdır. Bu, online hizmet veya ürün satmak isteyen işletmelerin veya kuruluşların arama motorlarında iyi sıralanıp sıralanamayacağını belirler. İnternet pazarlamacılığının başarılı olabilmesi için hizmet veya ürünün satıldığı web sitesinin İstanbul SEO ajansı ve profesyonelleri tarafından incelenmesi gerekmektedir. Web sitesinin kusurları ve hataları, arama motoru sıralamalarında en iyi sonuçları elde etmek için onları düzelten SEO ajansı tarafından belirlenir. Bu iyileştirmeler ve Site içi SEO durumları, düşük içerik kalitesi, kodlama sorunları, kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyen tasarım kusurları ve anahtar kelime optimizasyonu gibi konuları kapsar.

En Yaygın Site içi SEO Hataları Nelerdir?

Google, şüphesiz Türkiye’de en çok tercih edilen arama motorudur. Tüm dünyadaki internet trafiğinin %91’ini oluşturan Google’ın Türkiye’deki en popüler arama motoru olduğu sonucuna varmak yanlış olmayacaktır. Bu nedenle web sitesi sahipleri Google gereksinimlerine uygun olarak site içi SEO çalışmaları yapmalıdır. Aşağıdakiler yaygın Site içi SEO hatalarıdır.

Rastgele Anahtar Kelime Seçimi

Uygun anahtar kelimeler için yüksek sıralama elde etmek, Google aramalarında yüksek sıralama elde etmek kadar önemlidir. Bazı web siteleri, kötü anahtar kelime kullanımı ve seçiminin bir sonucu olarak anlamsız aramalarda yüksek sıralamalar alır. Yanlış çalışma ve pazarlama tekniklerinin hedef kitleye ulaşmaması zaman ve kaynak kaybıdır.

Anlamsız Anahtar Kelime Kullanımı

Bir başka anahtar kelime hatası, anahtar kelimeyi istenmeyen bir şekilde SPAM olarak görülecek şekilde içeriğe dahil etmektir. Google, kullanıcı deneyimini olumsuz yönde etkileyen bu durum sonucunda çok sayıda web sitesini cezalandırabilir.

Düşük Kaliteli İçerik Tercihi

Web sitelerinin içeriği kopya içermemelidir. Başka kaynaklardan içerik kopyalayıp kendi sitesine yerleştiren web siteleri popüler olamaz. Site içi SEO hizmetinin önemli bir bileşeni, orijinal, kullanışlı ve faydalı içeriği tercih etmektir.

Mobil Cihazlarla Uyumsuzluk

Bazı web sitelerinde duyarlı bir tasarım yoktur. Mobil uyumsuz web siteleri olarak da bilinen bu web siteleri, cep telefonları ve tabletlerde düzgün çalışmamaktadır. Bu durum, Google’ın sıralama gereksinimlerine uymamakta ve ayrıca kullanıcı deneyimi üzerinde olumsuz bir etkiye sahiptir.

Geç Açılan Sayfalar

Site performansını artırmak, site içi SEO çalışmasının çok önemli bir bileşenidir. Olumlu bir kullanıcı deneyimi sağlamadığı için beş saniyeden fazla geç açılan bir web sitesi sıralamalarda öne çıkamaz. Bu nedenle, web sitesinin yavaş açılmasının nedenini belirlemek ve gerekli iyileştirmeleri yapmak çok önemlidir.

Bu beş konuya ek olarak ek temaların da eklenebileceğini söyleyebiliriz. Site içi SEO çalışması ayrıca kırık linkler, 404 sayfanın olmaması, site haritaları, site iç linkler ve diğer çeşitli faktörlerle ilgili sorunları da dikkate alır. Siteye bağlı olarak elbette farklı hatalar ve farklı çözümler olabilir.

Site Dışı SEO

Site Dışı SEO hizmeti, site içi SEO çalışmasından sonra tamamlanmalıdır. Saygın web sitelerinden bir tanıtım yazısı almak ve siteye bir link oluşturmak, site tanıtımını da içeren bu süreçte önemli adımlardır. Sonuç olarak bu çalışmalar, Google tarafından tanıtılan sitenin ilgili aramalarda hızlı bir şekilde üst sıralarda yer almasını ve hedeflenen kitleyle bağlantı kurmasını mümkün kılacaktır.

SEO Çalışması Neden Gereklidir?

İnternetin hayatımızdaki varlığı ve etkisi tartışılmaz. Geleneksel online iş dünyasının evrimi, her şey için başvurduğumuz kaynaklardan biri olan internet tarafından ateşleniyor. Bu nedenle, hizmet, ürün veya fikirlerini ilgilendikleri kitleye sunmak isteyen bireylerin devasa pazardan yararlanmaları çok önemlidir. Bunun için bir web sitesine ihtiyacınız olacak. Açmayı planladığınız web sitesinin trafik yöneten arama motorlarına uygun olduğundan ve sizi doğru hedef kitleye bağladığından emin olmak için önlem almak önemlidir.

Web sitelerinin arama motoru dostu bir organizasyonun olmaması ve arama motoru dostu bir pazarlama stratejisinin olmaması, online iş başarısızlığındaki en önemli faktörlerden biridir. Sitelerini güçlendirmek için SEO hizmetleri ve İstanbul SEO ajansı firmaları ile çalışmak, işlerini online ortama taşımak isteyen bireylerin kısa sürede başarılı olmalarına yardımcı olacaktır.

İstanbul SEO Hizmeti

İstanbul SEO hizmetlerimizle size her zaman standartların üzerinde yardımlar sağlıyoruz. Uzmanlarımız, sitenizin teknik ve içerik yönlerini baştan sona gözden geçirdikten sonra gerekli müdahaleleri hızla tamamlar. Ek olarak, marka kimliğinize uygun yeni taktikler geliştirerek, ziyaret ve alıcı sayısını önemli ölçüde artırıyoruz. Bu şekilde bizimle iletişime geçerek web sitenizin kısa, orta ve uzun vadeli performansını kaliteli bir şekilde artırabilirsiniz.

Konum tabanlı beklentileri yakından takip etmek, başarılı bir SEO stratejisi oluşturmak için çok önemlidir. Şehrinizdeki gelişmeleri takip etmek, özellikle sizinle aynı durumda olan kişileri hedefliyorsanız sitenize önemli bir avantaj sağlayacaktır. İstanbul aslında kelimenin tam anlamıyla devasa bir metropol. Hemen her sektörde ekonomik aktivitenin yoğun olduğu İstanbul, dijital alanda da geniş fırsatlar sunuyor. Bu açıdan işletmelerin dijital dünyanın sunduğu imkanlardan daha fazla yararlanmaları şaşırtıcı olmamalıdır. Böylesine büyük ve dinamik bir metropole hitap etmek istiyorsanız trendleri sürekli takip etmeniz gerektiği aşikardır. Kalabalık, aktif şehirlerin avantajı, hedef pazarınızla bağlantı kurmanız için uygun bir ortam sunmalarıdır. Bununla birlikte, önemli bir dezavantaj göz ardı edilmemelidir. İstanbul gibi bir şehirde sektörünüzde çok sayıda firma olması çok olasıdır. Bu, SEO stratejinizin çok daha kaliteli olması gerektiği anlamına gelir.

Bununla birlikte, dijital dünyanın her büyüklükteki kuruluş için uygun bir model sunduğunu belirtmek gerekir. İstanbul SEO hizmetlerimizden faydalanarak, esasen internet alanında markanız için yeni potansiyel müşteriler açabilirsiniz. Sürekli gelişen Google algoritmaları sayesinde artık hedef kitlenizle çok daha faydalı bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. Bu bağlamda Google’ın her web sitesine ideal bir fırsat eşitliği sağlamak için çalıştığını söylemek doğru olacaktır. İstanbul SEO hizmeti ile bu doğrultuda yerel ve ulusal marka bilinirliğini artırmak mümkündür. Bunun için sadece firmanızın güçlü ve eksik yönlerinin derinlemesine incelenmesi gerekir. Uzmanlarımız, markanızın gereksinimlerini göz önünde bulundurarak sizin için dinamik bir dijital kimlik geliştirir. Bu bağlamda sizlere sunduğumuz SEO hizmetlerinin inanılmaz derecede kapsamlı ve uzun ömürlü sonuçları garanti ettiğinin altını çizmek isteriz.

SEO çalışmaları, daha önce de belirttiğimiz gibi kapsamlı, uzun soluklu çalışmalardır. Ek olarak, her SEO projesinin kendi gereksinimlerini karşılamak üzere hazırlanmış belirli prosedürleri olduğunu söylemek doğru olacaktır. Ancak İstanbul SEO çatısı altında sizlere sunduğumuz hizmetlerin bazı temel uygulamaları olduğunu söylemek mümkündür. Bizimle iletişime geçtiğinizde, aşağıda listelenen SEO hizmetlerinden bazılarından yararlanabilirsiniz. B unlar:

 • Öncelikle sizin için sektör ve rakiplerinizin internet odaklı analizini yapıyoruz. Sonuç olarak, potansiyel fırsat ve risklerin erken tanımlanmasına dayalı olarak siteniz için stratejiler geliştiriyoruz.
 • Web sitenizin teknik yönlerini inceliyor ve olası performans sorunlarını araştırıyoruz. Teknik SEO yardımı ile bu sorunları hızla çözebiliyor ve ziyaretçilerinize çok daha iyi bir deneyim sunabiliyoruz.
 • Bir SEO çalışması için en önemli aşamalardan biri kitle analizidir. Potansiyel ziyaretçilerinizin istek ve davranışlarını anlamak için kapsamlı bir kitle araştırması yapıyoruz. Bunu yaparak, ilgi çekici içerik oluşturmanızı kolaylaştırıyoruz.
 • Bir sitenin içeriğinin kalitesi ve memnuniyeti, SEO başarısının temel taşını oluşturur. Bu doğrultuda sizler için SEO uyumlu içeriklerin oluşturulmasına destek oluyoruz.
 • İçeriğinizin anahtar kelimeler için semantik desteğe sahip olmasını ve SEO dostu olmasını sağlıyoruz.
 • İsterseniz, gerçek mekanda faaliyet gösteren mağazanız için potansiyel müşterilere ulaşmak için yerel SEO çabalarını kullanmanıza da yardımcı olabiliriz. Daha sıkı bir bütçeyle bir SEO stratejisi planlıyorsanız özellikle yararlı olan yerel SEO ile tam olarak başarıyı hedefleyebilirsiniz.
 • Ayrıca kurumsal firmalara SEO desteği verdiğimizin de altını çizmek isteriz. Küçük işletmelere göre çok daha kapsamlı SEO desteğine ihtiyaç duyan büyük işletmeler için uzman kadromuzla sizlere hizmet sunuyoruz.
 • Web sitenizin Google aramalarında öne çıkması için gereksinimler doğrultusunda uygulanabilir çözümler garanti ediyoruz. Sonuç olarak, web sitenizin trafiğini ve markanızın güvenilirliğini artırıyoruz.

Bir İstanbul SEO ajansı olarak, küresel olarak dijital pazarlama bağlamında hızla genişleyen bir terim olan SEO’nun esasen arama motorları ve web sitelerinin senkronizasyonu olduğunu anlıyoruz. Ancak bu işlemler, herhangi bir reklam veya ek teknoloji kullanılmadan, orijinal içerik girişi ve backlink analizleri ile doğrudan algoritmalara uygun olarak gerçekleştirilmelidir. Online işletmenizin veya kişisel web sitelerinizin hızlı bir şekilde başarılı sonuçlar almasını ve internette fark edilmesini sağlamak için siz de ajansımızın uzman SEO hizmetlerini seçebilirsiniz.

İstanbul SEO Hizmetinin Avantajları

Uygun Fiyatlı Pazarlama Aracı

Web sitenizin en büyük yatırımınız olduğunu unutmayın. Artık online olduğunuza göre, bağlantılar ve risk almadan başarı sağlamak SEO’nun konusu olmalıdır. SEO, sonraki tüm pazarlama girişimleri için sağlam bir temel oluşturur. Bu girişimler her zaman web sitesi ziyaretçilerini artıracaktır.

Web Sitesi Trafiği SEO Hizmetleri ile Önemli Ölçüde Artar

Sağlam bir SEO hizmeti, şirketinizin web sitesine çok daha fazla ziyaretçi çekmeye başlayacaktır. Google’ın arama motoru işi üzerindeki mutlak kontrolü ile dijital pazarlama, SEO için giderek daha önemli hale geliyor. Kaliteli bir SEO hizmeti, web sitenize gelen ziyaretçilerin dönüşüm sağlayacağını garanti eder. Web sitenize iyi bir optimizasyon sağladığınızda SEO açısından çok güçlü bir web sitesine sahip olacaksınız.

Sizi Daha Görünür Hale Getirir

SEO doğru müşteri türüne ulaşmak için, ideal öğeleri seçmenizi ve kullanmanızı sağlar. Kendinizi uygun müşterilere tanıtarak kalitenizi ve görünürlüğünüzü iyileştirebilir veya geliştirebilirsiniz. Tüm bunlar SEO ile hızlı bir şekilde mümkündür.

Veri Toplamaya Yardım Eder

İnternet dinamik bir ortamdır. Rekabetçi kalmak istiyorsanız belirli verileri kullanmalısınız. Ancak, verilerin yalnızca hedef pazarınızdaki etkinliği temsil ettiğini unutmayın. Basit veri araçları bile size web sitenizin ziyaretçileri hakkında değerli bilgiler verebilir. Bir planınız olduğunda, ilerlemenizi takip etmeye başlayabilirsiniz. Pazarlama planınız, SEO söz konusu olduğunda çok önemli zamanlarda ihtiyaç duyduğunuz bilgileri size verebilecek şekilde oluşturulabilir.

Uzun Vadeli Kaliteli Sonuçlar

Web sitenizi kurduktan sonra arama motoru optimizasyonuna biraz zaman ayırmalısınız. Web sitenizi sürekli olarak optimize etmelisiniz. Web sitesi ziyaretçilerini bu şekilde artırabilirsiniz. Arama motorları ve web sitenize gelen ziyaretçiler, SEO çabalarınız başarılı olursa, onları nasıl bulacaklarının ve nereye gitmeyi tercih ettiklerinin farkında olacaklardır.

Güvenilirlik ve Prestij

Ziyaretçilerinizin gözünde ne kadar belirgin ve saygın görünürseniz, Google SERP sitelerinde sıralamanız o kadar yüksek olur. Google’ın algoritmaları tarafından dikkate alındığında değeriniz doğal olarak artacaktır. SEO hizmetleri basit anahtar kelime yerleştirmenin ötesine geçer. Diğer web sitelerine bağlantılar, mükemmel web sitesi içeriğinize dahil edilebilir. Örnek olarak bunlar saygın haber veya blog siteleri ise, itibarınız önemli ölçüde artacaktır. SEO söz konusu olduğunda site işlemleri, minimum maliyetle muazzam şeyler elde edebileceğiniz bitmeyen bir okyanus gibidir.

Daha İyi Kullanıcı Deneyimi Etkisi

SEO stratejinizin bir parçası olarak site mimarisini de geliştirmek gerekir. Sitenizin altyapısını SEO düşünülerek yapılandırmanın faydasını göreceksiniz. Arama motoru sıralamalarınızı iyileştirebileceksiniz. Web sitenizin kullanılabilirliğini geliştirmenize olanak tanıyan bir kullanıcı deneyimi veri kümesi de size sunulacaktır. Arama motorları genellikle en iyi kullanıcı deneyimlerini sunan web siteleridir. Kullanıcılar, doğal olarak, en iyi SEO altyapısına ve en yüksek alaka düzeyine sahip web sitelerini en üst sıralarda görüntülemeye daha meyilli olacaklardır.

İstanbul SEO Hizmeti Fırsatları

İstanbul, SEO ajansları açısından gayet avantajlı bir şehirdir. Bu avantaj rekabet ortamının oluşması, internetin yaygınlaşması ve kurulan web siteleri aracılığıyla her türlü hizmetin sunulmasıyla mümkün olmuştur. Çünkü artık arama motorlarında herhangi bir hizmet veya ürün ararken seçim yapabileceğiniz sayısız sonuç var. Aramanın gösterdiği sonuçlar listesinin başında olmak şu anda çok önemlidir. Bunun için zaten var olan sitenin arama motorunun gereksinimlerini karşılaması gerekir. Doğal olarak site sahipleri bu uyumu kendi imkanları ile sağlayamazlar. İstanbul SEO ajansı hizmetleri artık hayati önem taşımaktadır. Bu firmaların sunduğu hizmetler sonucunda her türlü site iyileştirmeleri yapılmaktadır.

Ajansların hizmetlerinden yararlanmanın en büyük faydası, arama motorunda üst sıralarda yer alma şansına sahip olmaktır. Site daha üst sıralarda yer alırsa daha fazla ziyaretçi alacaktır. Bu nedenle sıralamada öne çıkabilmek çok önemlidir. Ayrıca, ilgili ziyaretçileri web sitesine çekmek için önlemler alınır. Siteyi ne kadar çok kişi ziyaret ederse, o kadar çok insan bundan haberdar olur ve site o kadar çok para kazanır. Yani bu hizmetten yararlanmak, kurulan markanın ticari kimliği açısından oldukça avantajlıdır. SEO hizmeti çok kapsamlı ve birçok inceliği olan bir çalışma olduğu için profesyonel yardım almanız çok daha doğru olacaktır. Profesyonel bir İstanbul SEO ajansı seçerseniz, ihtiyaçlarınıza uygun SEO hizmetleri alabilirsiniz. Bu nedenle SEO hizmetini kullanmadan önce kapsamlı bir araştırma yapmalısınız.

SEO Hizmet Süreci

Bu konuda profesyonel yardım alınmasına karar verildiğinde öncelikle hizmet verecek uzman ajanslar genel olarak siteyi değerlendirir. Bu inceleme, sitenin hedef kitlesi, vizyonu ve amaçları dahil olmak üzere bir dizi faktörü dikkate almaktadır. Sitenin faaliyet gösterdiği sektör ve rakipleri ayrı ayrı incelenir. Bu analizler raporların oluşturulmasına yol açar. Hizmetin ilk hazırlık aşaması tamamlandıktan sonra aksiyon alınır. Burada, anahtar kelime uygulamasına özel önem verilmektedir. Web sitesinin kapsadığı bölge için hedef kitlenin arama motorunda hangi kelimeleri aradığı çok önemlidir. Bu nedenle sistem, bu kelimeleri mümkün olan en anlaşılır ve doğru şekilde içermelidir. Bu noktada profesyonel yardım alınması da çok önemlidir.

SEO Ajansı Nasıl Seçilir?

İstanbul büyük bir şehir, bu nedenle SEO hizmetleri sunduklarının reklamını yapan birçok SEO ajansına ev sahipliği yapıyor. Bu ajanslar arasında karar verirken öncelikle deneyim kriteri dikkate alınmalıdır. Çünkü deneyim hem hizmetin kalitesini etkiler hem de olası birçok zorluğun önüne geçer. Bir değerlendirme yaptıktan sonraki adım, hizmetin verildiği standartlara aşina olmaktır. Özellikle web sitesi politikaları konusunda dikkatli olunması noktasında net bilgiler edinilmelidir. İşin teknik bileşenini değerlendirmek zorsa, belirli sonuçlar için önceki hizmetler incelenmelidir.

Bu noktada tüketici geri bildirimleri ve referansları önemli bir gösterge olacaktır. Verdiği hizmetlerden zaten emin olan bir İstanbul SEO ajansı bu noktada son derece şeffaf davranır. Deneyimsiz veya kurumsal kimliği olmayan bir İstanbul SEO ajansı seçmek firmanız ve siteniz için fazlasıyla riskli olacaktır.

Neden Bir İstanbul SEO Ajansı ile Çalışmalısınız?

Bir İstanbul SEO ajansı olarak, dijital dünyada hedefinizi gerçekleştirmek ve başarılı olmak için size sunduğumuz SEO hizmetlerinden büyük ölçüde yararlanabilirsiniz. Bu faydaları kısaca özetlemek gerekirse;

 • İçinde bulunduğunuz sektör analizi sonucunda rakipleriniz ve sektör hakkında daha spesifik bilgiler edinebilirsiniz.
 • Yapılması gereken SEO çalışması için hazırlanmış bir plan ile işin nasıl yapılması gerektiği konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.
 • Web siteniz için gerekli anahtar kelime araştırması yapılır ve siteniz bu anahtar kelimeler için optimize edilir.
 • SEO çalışma planının parametreleri dahilinde gerekli olan SEO araç ve ekipmanlarına karar vermek ve ardından bunları web siteniz için özelleştirmek tamamen profesyonel bir şekilde yapılır.
 • Çalışmalar ile ilgili kapsamlı ayrıntılar ve yapılan işle ilgili düzenli güncelleme raporları sunulur.
 • Çalışmalar sonucunda belirlenen anahtar kelimeler için markanızın arama sonuçlarında görünürlüğünü ve bilinirliğini artırarak hedef kitlenize ulaşabilirsiniz.
 • Kullanıcı verilerini değerlendirmek, analiz etmek ve web sitenizi sonuçlara göre ticari amaçlara ulaşmak için düzenlemek hayati önem taşımaktadır.
 • Şirketler, karlarını artırmak için ortaya çıkan testlerden gelen optimizasyonları kullanır. SEO’nun SEO ajansları tarafından bir hizmet olarak sunulan dönüşüm optimizasyonunu içerdiği de gözden kaçırılmaması gereken bir gerçektir.
 • Kullanıcının web sitenizdeki geçmiş davranışlarını incelemek çok önemlidir. Kullanıcıları arama motorlarından alabilirsiniz. Çalışmanın yol haritası, hedef kitlenin davranışlarına bakılması sonucunda değişiklik gösterebilir.
 • Dönüşüm optimizasyonu yardımı ile uygun yatırımlar veya araştırmalar yapılabilir.

Arama Motoru Optimizasyonu çalışmalarında hedef firmaları incelemek, işle ilgili arama kelimelerini belirlemek, aylık arama hacimlerini belirlemek ve etkili içerik çalışmaları ile başlamak için planlı bir çalışma yapılır. Bu tür çalışmalar, iyi bilindiği gibi, sürekli ve tutarlı araştırmalar gerektirir. İyi düşünülmüş bir SEO kampanyası, organik arama sonuçlarından daha düşük fiyatlarla daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmanıza yardımcı olabilir. Kullanıcıları doğal olarak meşgul etmenin en iyi yollarından biri olan SEO stratejilerimizin yardımıyla, herhangi bir ek para harcamadan rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz.

Bir tüketici Google‘da bir ürün arattığında ilk gelen web sitelerinin olduğu dijital platformlarda milyonlarca ürün ve hizmetin sunulduğu göz önüne alındığında, kaliteli SEO hizmeti tartışmasız kaçırılmayacak bir fırsattır. Profesyonel SEO çalışmalarının reklam harcamalarıyla karşılaştırıldığında, daha az parayla en iyi sonuçları elde edebilirsiniz. Arama motorlarında firmanıza veya markanıza daha fazla potansiyel müşteri kazandırmak ve SEO hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Benzer Yazılar

Aşağıda sizler için benzer  bilgilendirici yazıları derledik. 

2
e
A
0
P
#
#
L
w
2
W
#
#
R
W
#
#
L
W
#
#
L